Şub 26, 2016
4287 Views
0 2

Yalnızlık Mesajları

Written by

Allah her canlıyı çift olarak yaratmış. Dünya üzerinde yaşayan hiçbir canlının yalnız kalmasını istememiştir.Yalnız ve baki olan tek kişi Allah’tır. Yalnızlık iyidir bazen fakat fazlası zararlıdır.Çünkü insan bir zaman sonra kendini çevresindeki her soyutluyor. Yalnız olmayı çevresindekilere tercih eder bir hale geliyor. Bunun da insana çok zararı var.Mevlam kimseyi yalnız bir başına çapa çaresiz bir şekilde bırakmasın. Sizler için en güzel yalnızlık sözlerini derledik.Yararlı olması dileğiyle.,

YALNIZLIK MESAJLARI

 • Yalnızlık çok şey öğretirmiş insana, ama sen gitme ben hep cahil kalayım.
  Seni özlemek canıma tak etti. Bir tanem özlemek, izlemek yollarını gözlemek Hep seveceğim seni ömrümün sonuna dek .
  Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? “Bir melek asla başka bir meleği izleyemez” dedi.
 • Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım
  Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.
 • Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin…
 • Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.
 •  Sonsuzluğum beni tanımadı yalnızlığım fırtınalı..!
 • Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde. Ilık bir yaz gecesi katran karası yüzün. Kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.
 • Bir yürek vardır hep kırılan, bir sevgi vardır hep mahvolan, bir kişi vardır hep sevip te kalbi kırılan, bir de yalnızlık vardır her zaman yanında olan .
Article Categories:
Aşk Sözleri
https://www.resimlisiirler.net

Aşka, sevgiye, dostluğa dair en güzel şiirleri resimleri ve şairlerin hayatını resmederek sizlerle buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Resimli Şiirler