Kas 10, 2015
9595 Views
3 0

Resimli 10 Kasım Şiirleri

Written by

RESİMLİ 10 KASIM ŞİİRLERİ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini kapatmasının ardından tam 77 yıl geçti. 10 Kasım  çocuklara ve gençlere onu anmak ve anlamak için önemli bir gün. Resimli Şiirler ekibi olarak hazırlamış olduğumuz  10 Kasım şiirlerini sizlerle paylaşıyoruz.Bu özel ve anlamlı günde atamızı saat 09:05 te tekrar anacağız. Ona Anıtkabir’e giderek saygı ve sevgimizi sunup ruhunun şad olması için dualar edeceğiz. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları, ülkemizi bugünlere getirmek için kendini feda etmiştirler.Onlar bizlere yarınlara umutla bakmamızı sağlamışlardır.Bundan dolayı nice 10 Kasım’larda Mustafa Kemal Atatürk hatırlanacak ve bu ülke ayakta durduğu sürece hiç bir Mustafa Kemal, Mustafa Kemal’ler asla ve asla unutulmayacaktır. Bu ülkenin ayakta durması için canını kaybeden tüm şehitlere selam olsun.

kurtulus_onculeri_icin bir_tutkudur_mustafa_kemal ataturkyazar ataturkuduymak ataturku_gordum_dusumde ataturk_siiri 10_kasim_turkusu sen_varsin_ataturkum_herseyimizde mustafa_kemaller_tukenmez mustafa_kemali_dusunuyorum

NOT : Resimler kendi tasarımımız olup hiç bir siteden alıntı değildir.Lütfen resimleri alıp kendi sitenize yükleyecekseniz web sitemizi kaynak olarak gösteriniz. Emeğe saygı vereceğinizden hiç şüphemiz yoktur.Anlayışlı davranışlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Article Categories:
Genel
https://www.resimlisiirler.net

Aşka, sevgiye, dostluğa dair en güzel şiirleri resimleri ve şairlerin hayatını resmederek sizlerle buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Resimli Şiirler